Executive Assistant

Lokalizacja: Kraków
Nr. ref.: EA/KRK/0122

Naszym Klientem jest nowoczesna firma, leader z obszaru zielonego budownictwa, specjalizująca się między innymi w certyfikacji LEED i BREEAM budynków nowych oraz istniejących.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Executive Assistant. Osoba na tym stanowisku będzie wspierać Prezesa w codziennych obowiązkach związanych z zarządzaniem firmy. Praca ta wymaga doskonałej organizacji czasu pracy oraz staranności w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Praca będzie się odbywać w siedzibie firmy w Krakowie.

Opis stanowiska:

  • kompleksowe wsparcie administracyjne Prezesa w bieżących projektach.
  • branie czynnego udziału i wspieranie przełożonego w zarządzaniu, podejmowaniu decyzji i w spotkaniach na najwyższym szczeblu.
  • zarządzanie kalendarzem.
  • zarządzanie skrzynkami mailowymi oraz korespondencją.
  • organizacja spotkań i podróży służbowych.
  • wsparcie w organizacji spotkań.
  • dbanie o właściwy obieg dokumentacji i korespondencji.
  • przygotowywanie prezentacji oraz innych dokumentów;
  • kontakt z klientami firmy.

Wymagania do pracy:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziana branża budowlana).
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Szeroko rozwinięte umiejętności komunikacji, empatii.
  • Nastawienie na współpracę.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Przyjazne miejsce pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę Multisport.

Osoby zainteresowane aplikowaniem na to stanowisko, prosimy o przesłanie aktualnego CV w j. polskim lub angielskim na adres robert@hrdg.pl wraz z nr ref. EA/KRK/0122 w temacie wiadomości.

Dlaczego my?
Jak działamy?
Nasze usługi
string(315) "

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w branży rekrutacji dla sektora nieruchomości i budownictwa.

Otrzymuj raporty płacowe, intersujące informacje oraz trendy rynkowe.

Otrzymaj 20% zniżki na pierwszą rekrutację!