Inspektor Nadzoru Branży Elektrycznej – rynek mieszkaniowy

Dla naszego klienta, dewelopera mieszkaniowego, szukamy osób na stanowisko Inspektora Nadzoru Branży Elektrycznej do Wrocławia i Poznania.

Zakres obowiązków:

  • sprawowanie nadzoru nad wykonawcami robót w branży elektrycznej w zakresie zgodności inwestycji z projektem, pozwoleniem na budowę oraz podpisanymi umowami
  • kontrola zaawansowania robót oraz ich zgodności z obowiązującym harmonogramem wraz z przygotowywaniem raportów tygodniowych i miesięcznych
  • przygotowanie oraz dokonywanie odbioru robót
  • udział w naradach koordynacyjnych
  • sprawdzanie zgodności zaprojektowanych rozwiązań z obowiązującymi przepisami z zakresu elektryki
  • doradztwo Zamawiającemu w zakresie jakości i trwałości przyjętych rozwiązań
  • doradztwo w procesie przygotowania optymalnej strategii realizacji

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie przy realizacji obiektów mieszkaniowych lub biurowych
  • wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu elektryki)
  • odpowiednie uprawnienia do sprawowania funkcji inspektora nadzoru robót z zakresu elektryki
  • przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa
  • swobodne posługiwanie się przepisami prawa z zakresu elektryki oraz procedurami związanymi z inwestycjami budowlanymi
  • prawo jazdy kat. B

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o współpracę (własna działalność gospodarcza)
  • możliwość długoletniej współpracy
  • praca przy realizacjach złożonych i rozpoznawalnych na rynku projektów deweloperskich
  • możliwość rozwoju kompetencji (m.in. współpraca z doświadczonym zespołem, szkolenia)
  • praca w firmie, dla której najcenniejszą wartością są pracownicy

Osoby zainteresowane aplikowaniem na to stanowisko proszone są o przesłanie CV na adres robert@hrdg.pl wraz z nr ref.:

Lokalizacja: Wrocław
Nr. ref.: INBE/WROC/0122
Lokalizacja: Poznań
Nr. ref.: INBE/POZ/0122
Dlaczego my?
Jak działamy?
Nasze usługi
string(315) "

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w branży rekrutacji dla sektora nieruchomości i budownictwa.

Otrzymuj raporty płacowe, intersujące informacje oraz trendy rynkowe.

Otrzymaj 20% zniżki na pierwszą rekrutację!