Kierownik Działu Ofertowania / Tendering Manager

Lokalizacja: Warszawa
Nr. ref.: KDO/WAW/0622

Dla naszego Klienta, cenionego generalnego wykonawcy zajmującego się projektami na rynku nieruchomości komercyjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Kierownik/a Działu Ofertowania, która będzie tworzyć i odpowiadać za ww. obszar w firmie.

Spółka dedykowana była głównie do realizacji generalnego wykonawstwa obiektów handlowych, jednak w związku z dynamicznym rozwojem zarząd firmy zdecydował się na wejście na rynek z szerszą ofertą wykonawstwa dla różnych komercyjnych projektów.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem oraz nadzór nad przygotowywaniem ofert, weryfikacja przygotowanych materiałów, jak również samodzielne przygotowywanie ofert,
  • koordynowanie przedmiarów robót, tworzenie haromonogramów,
  • aktywne poszukiwanie zapytań ofertowych z rynku,
  • tworzenie i aktualizowanie bazy danych: podwykonawców i dostawców usług i materiałów, aktualnych cen, ciągłe poszukiwanie nowych dostawców,
  • współpraca z osobami odpowiedzialnymi za dobór podwykonawców,
  • tworzenie atrakcyjnych ofert z uwzględnieniem propozycji optymalizacji, jak również potencjalnych korzyści z wprowadzenia ww. rozwiązań,

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – inżynier budownictwa,
  • doświadczenie w tworzeniu ofert na generalne wykonawstwo minimum 2 lata,
  • doświadczenie w tworzeniu przedmiarów robót oraz tworzeniu harmonogramów,
  • umiejętność nawiązywania i budowania efektywnych relacji z zespołem, klientami, podwykonawcami,
  • bardzo dobra znajomość posługiwania się MS Excel oraz innymi narzędziami pakietu MS Office,
  • komunikatywność, empatia, umiejętność szybkiego reagowania,
  • j. angielski – jego znajomość będzie dodatkowym atutem.

Oferta:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B – zależnie od preferencji kandydata/ki,
  • pracę przy ciekawych projektach wykonawstwa, zarządzanie zespołem,
  • kartę multisport,
  • opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie,
  • narzędzia pracy (telefon, komputer).

Osoby zainteresowane aplikowaniem na ww. stanowisko prosimy o przesłanie CV w j. polskim na adres oskar@hrdg.pl wraz z nr ref.: KDO/WAW/0622 w temacie maila.

Dlaczego my?
Jak działamy?
Nasze usługi
string(315) "

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w branży rekrutacji dla sektora nieruchomości i budownictwa.

Otrzymuj raporty płacowe, intersujące informacje oraz trendy rynkowe.

Otrzymaj 20% zniżki na pierwszą rekrutację!