Leasing & Asset Manager (Junior oraz Manager) – office

Lokalizacja: Warszawa
Nr. ref.: LM/WAW/0522

Nasz klient, międzynarodowy fundusz nieruchomości zarządzający portfelem kilkunastu obiektów biurowych w Polsce, poszukuje obecnie osób do działu Leasing & Asset Management na dwa stanowiska: Junior Manager/a oraz Manager/a. Poziom stanowiska warunkować będzie doświadczenie danej osoby.

Praca osób w tym dziale skupia się na komercjalizacji powierzchni biurowych przy równoczesnym budowaniu solidnych i pozytywnych relacji z najemcami. Portfolio obiektów to głównie Warszawa, aczkolwiek pojedyncze obiekty znajdują się również w innych miastach regionalnych, zatem będą się tu pojawiać podróże służbowe.

Zadania na stanowisku:

  • Wyszukiwanie nowych klientów zainteresowanych najmem biur oraz budowanie bazy najemców;
  • Wsparcie w negocjacjach / renegocjacjach warunków umów najmu powierzchni;
  • Doradztwo w wyborze odpowiednich partnerów oraz warunków współpracy, jak również opiniowanie nowych projektów;
  • Wsparcie w przygotowywaniu kalkulacji i szacunków dotyczących przychodów czynszowych oraz budżetów inwestycyjnych;
  • Przygotowywanie prezentacji dla inwestorów oraz Zarządu Spółki;
  • Udział w budowaniu wartościowych i partnerskich relacji z najemcami, zarówno nowymi, jak i tymi już obecnymi w budynkach.
  • Współpraca z innymi działami.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego.
  • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego w dziale leasingu i/lub asset management, w branży nieruchomości biurowych;
  • Znajomości j. angielskiego – poziom zaawansowany;
  • Komunikatywności, umiejętności nawiązywania długofalowych relacji oraz pracy w dynamicznym środowisku;
  • Elastyczności, zaangażowania oraz otwartości na zmiany.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Dofinansowanie karty sportowej;
  • Budżet na szkolenia i rozwój;
  • Dodatkowy dzień wolny na wolontariat.

Osoby zainteresowane aplikowaniem na ww. stanowisko prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres oskar@hrdg.pl wraz z nr ref. LM/WAW/0522

Dlaczego my?
Jak działamy?
Nasze usługi
string(315) "

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w branży rekrutacji dla sektora nieruchomości i budownictwa.

Otrzymuj raporty płacowe, intersujące informacje oraz trendy rynkowe.

Otrzymaj 20% zniżki na pierwszą rekrutację!