Leasing Management Coordinator

Lokalizacja: Warszawa
Nr. ref.: LMC/WAW/0921

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, deweloper działający na rynku w całej Polsce, specjalizujący się w budowie obiektów komercyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Leasing Management Coordinator. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za codzienne wsparcie działu i pracujących w nim Leasing Managerów.

Praca ta wymaga doskonałej umiejętności realizowania zadań pod presją czasu, samodzielności, pro aktywności oraz dynamiki w działaniu, jak również znajomości podstaw procesów najmu nieruchomości komercyjnych. Praca w centrali firmy w Warszawie.

Opis stanowiska:

  1. Przygotowanie materiałów dla klientów (prezentacje, oferty, kalkulacje, materiały marketingowe).
  2. Wsparcie działu w codziennych czynnościach takich jak: zestawienie ofert i zawartych umów, analiza umów najmu, tworzenie abstraktów, nadzorowanie kluczowych terminów wynikających z umów, itp.
  3. Koordynacja procesu z klientem oraz wewnętrznie z osobami zaangażowanymi w proces.
  4. Codziennie czynności administracyjne.

Wymagania do pracy:

  1. Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie najmu nieruchomości komercyjnych.
  2. Obycie w pracy biurowej, znajomość sprzętu komputerowego, w tym co najmniej dobra znajomość Excela.
  3. Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – używany w pracy.
  4. Szeroko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  5. Profil osobowościowy: osoby ambitne, otwarte, empatyczne, chcące się uczyć i rozwijać, dynamiczne.

Firma oferuje:

  1. Umowę o pracę na pełen etat.
  2. Atrakcyjne wynagrodzenie.
  3. Atrakcyjne biuro w centrum Warszawy (metro/tramwaj/autobus).
  4. Prywatną opiekę medyczną.
  5. Kartę multisport.

Osoby spełniające kryteria, proszone są o przesyłanie CV w języku polskim na adres robert@hrdg.pl, z numerem referencyjnym LMC/WAW/0921 w temacie wiadomości.

Dlaczego my?
Jak działamy?
Nasze usługi
string(315) "

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w branży rekrutacji dla sektora nieruchomości i budownictwa.

Otrzymuj raporty płacowe, intersujące informacje oraz trendy rynkowe.

Otrzymaj 20% zniżki na pierwszą rekrutację!