Managing Senior Associate / Partner

Lokalizacja: Warszawa
Nr. ref.: PAR/WAW/1122

Dla naszego klienta, prestiżowej kancelarii prawnej specjalizującej się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Managing Senior Associate / Partner. Praca w siedzibie firmy w centrum Warszawy.

Stanowisko będzie łączyć w sobie pracę przy bieżącej obsłudze prawnej (prawo „korporacyjne”) oraz pracę związaną z procesami budowlanymi i transakcjami w zakresie samodzielnej obsługi postępowań cywilnych dotyczących nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem sporów budowlanych.

Zatrudniona osoba będzie również miała długofalowe wyzwanie polegające na utworzeniu odrębnej praktyki sporów budowlanych oraz „high-stake real estate disputes”.

Zakres obowiązków

  • Obsługa postępowań cywilnych dotyczących nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem sporów budowlanych.
  • Pozyskiwanie klientów wspólnie z Partnerem kancelarii oraz prowadzenie negocjacji.
  • Zapewnienie wsparcia klientów kancelarii w zakresie ww. obszarów prawa.
  • Umiejętność tworzenia zespołu, zdolności leaderskie, szeroko rozwinięte kompetencje miękkie.
  • Budowanie marek własnych Partnerów oraz marki kancelarii na wąskim rynku specjalizacji.
  • Kontakt z zewnętrznymi urzędami, sądami, itp.
  • Utrzymywanie zgodności korporacyjnej z wewnętrznymi procedurami i politykami kancelarii.
  • Codzienna współpraca z zespołem i Partnerem.

Wymagania:

  • Kompleksowe i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań dotyczących nieruchomości (przede wszystkim cywilnych), ze szczególnym uwzględnieniem sporów budowlanych.
  • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego (tworzenia projektu) i budowlanego (realizacji projektu), umów związanych z funkcjonowaniem budynków komercyjnych, umów na roboty budowlane, umów z architektami, pozwolenia i kwestie administracyjno – prawne.
  • Co najmniej dobra znajomość przepisów prawa w zakresie ww. obszarów, w szczególności z zakresu prawa zw. z nieruchomościami komercyjnymi, prawa handlowego, prawa związanego z nabywaniem usług budowlanych, itp.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.
  • Komunikatywność, empatia, rozwinięte kompetencje managerskie.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe.
  • Marka osobista budząca zaufanie i dobre opinie klientów.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Pracę z największymi międzynarodowymi firmami z sektora nieruchomości i budownictwa.
  • Systemy bonusowe i premie.
  • Kartę sportową.
  • Dodatkowe benefity i świadczenia.
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy.

Osoby zainteresowane aplikowaniem na to stanowisko, prosimy o przesłanie aktualnego CV w j. polskim i angielskim na adres oskar@hrdg.pl wraz z nr ref. PAR/WAW/1122 w temacie wiadomości.

Dlaczego my?
Jak działamy?
Nasze usługi
string(315) "

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w branży rekrutacji dla sektora nieruchomości i budownictwa.

Otrzymuj raporty płacowe, intersujące informacje oraz trendy rynkowe.

Otrzymaj 20% zniżki na pierwszą rekrutację!