Prawnik / Prawniczka

Dla naszego klienta, międzynarodowego dewelopera, poszukujemy osoby na stanowisko Prawnika / Prawniczki. Praca w siedzibie firmy w centrum Warszawy.

Stanowisko będzie łączyć w sobie pracę przy bieżącej obsłudze prawnej oraz w zakresie prawa korporacyjnego.

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia w profesjonalnej obsłudze w zakresie prawa spółek i papierów wartościowych oraz windykacji należności.
  • Utrzymywanie zgodności korporacyjnej z wewnętrznymi procedurami i politykami.
  • Zapewnienie wsparcia działu prawnego dla całej organizacji.
  • Dzielenie się wiedzą i uzyskiwanie odpowiedniej wiedzy fachowej z rynku.
  • Raportowanie do Dyrektora dz. Prawnego.

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 3 lata w obszarze rynku nieruchomości w doradztwie prawnym z zakresu prawa, znajomość prawa z zakresu spółek handlowych w tym S.A Mile widziane doświadczenie w obsłudze prawnej spółek publicznych lub emitujących obligacje.
  • Co najmniej dobra znajomość przepisów prawa w zakresie ww. obszarów;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.
  • Pełna dyspozycyjność do pracy na pełen etat.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku ekspertów rynku nieruchomości.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę sportową.
  • Dodatkowe benefity i świadczenia.
Dlaczego my?
Jak działamy?
Nasze usługi
string(315) "

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w branży rekrutacji dla sektora nieruchomości i budownictwa.

Otrzymuj raporty płacowe, intersujące informacje oraz trendy rynkowe.

Otrzymaj 20% zniżki na pierwszą rekrutację!