Project Manager – residential (m/f)

Lokalizacja: Wrocław
Nr. ref.: PM/WRC/0724

Nasz klient, deweloper prestiżowych i luksusowych osiedli mieszkaniowych, w związku z nowymi projektami, poszukuje do zespołu osoby na st. Project Managera do koordynowania iwestycji na terenie Wrocławia.

Osoba ta będzie odpowiadać za cały proces – od przygotowania projektu, przez nadzór nad realizacją, aż po przekazanie gotowych apartamentów w ręce klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, koordynacja i nadzór nad procesem przygotowania inwestycji mieszkaniowych zgodnie z założeniami budżetowymi i przejętym harmonogramem
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami Spółki,
  • Koordynacja procesu projektowego w tym wybór biura projektowego, opiniowanie i wprowadzanie uwag do projektu, prowadzenie narad projektowych,
  • Nadzór nad uzyskiwaniem decyzji i wszelkich niezbędnych uzgodnień administracyjnych
  • Reprezentowanie Spółki wobec urzędów, gestorów i dostawców mediów – procedowanie postępowań administracyjnych w toku procesu inwestycyjnego
  • Wsparcie pracy obszaru sprzedaży i marketingu w przygotowaniu inwestycji do sprzedaży,
  • Uczestnictwo w przygotowaniu budżetu i harmonogramu inwestycji – nadzór nad wykonaniem,
  • Udział w przetargach na wybór generalnego wykonawcy,
  • Raportowanie do Zarządu postępów prac nad powierzonymi zadaniami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane architektura, budownictwo),
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w realizacji obiektów mieszkaniowych wielorodzinnych, w tym inwestycji kilkuetapowych,
  • Znajomość procesu inwestycyjnego w branży deweloperskiej – przepisów prawnych i procedur administracyjnych w uzyskiwaniu decyzji w tym decyzji towarzyszących,
  • Doświadczenie w uzyskiwaniu decyzji administracyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad i pakietu MS Office, MS Project,
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Asertywność, samodzielność i wysoka motywacja do pracy,
  • Orientacja na realizację wyznaczonych celów i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Firma oferuje

  • Stabilną pracę na zasadzie B2B lub umowy o pracę.
  • Narzędzia pracy – telefon, laptop, itp.
  • Samochód służbowy + parking w biurze.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Motywacyjny system premiowy uzależniony od wyników

Osoby zainteresowane aplikowaniem na ww. stanowisko prosimy o przesłanie CV na adres oskar@hrdg.pl wraz z nr ref.: PM/WRC/0724

Dlaczego my?
Jak działamy?
Nasze usługi
string(315) "

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w branży rekrutacji dla sektora nieruchomości i budownictwa.

Otrzymuj raporty płacowe, intersujące informacje oraz trendy rynkowe.

Otrzymaj 20% zniżki na pierwszą rekrutację!