Radca Prawny – umowa na zastępstwo – 2 lata

Lokalizacja: Warszawa
Nr. ref.: RP/WAW/11/12

Dla naszego Klienta, firmy deweloperskiej z sektora PRS, spółki akcyjnej, właściciela wielu inwestycji z apartamentami na wynajem w całej Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na ww. stanowisko Radcy Prawnego. Praca w siedzibie firmy w centrum Warszawy.

Stanowisko będzie łączyć w sobie pracę przy bieżącej obsłudze prawnej (prawo „korporacyjne”) oraz pracę związaną z prawem pracy.

Zakres obowiązków

  • Udzielanie pomocy prawnej i konsultacji prawnych, sporządzanie opinii prawnych w zakresie bieżącej działalność Spółki, SPV, Funduszy.
  • Przygotowywanie umów, wzorów, regulaminów związanych z prawem pracy i prawem korporacyjnym.
  • Występowanie przed urzędami i sądami w charakterze pełnomocnika Spółki.
  • Współpraca, w związku ze świadczoną pomocą prawną, z urzędami i innymi podmiotami.
  • Opiniowanie wniosków inwestycyjnych w zakresie podwyższania kapitału zakładowego lub emisji dłużnych papierów wartościowych SPV.
  • Koordynacja formalno-prawnych aspektów transakcyjnych.
  • Odpowiadanie  za wsparcie prawne przy wykonywaniu obowiązków informacyjnych Spółki.

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 3 lata w doradztwie prawnym z zakresu prawa pracy w obszarze rynku nieruchomości/budownictwa.
  • Równoległe doświadczenie w obsłudze firmy w zakresie prawa korporacyjnego będzie ogromnym atutem.
  • Co najmniej dobra znajomość przepisów prawnych w zakresie  prawa cywilnego, prawa pracy, gospodarczego, kodeksu spółek handlowych, funduszy inwestycyjnych, prawa budowlanego.
  • Wiedza z zakresu funkcjonowania m.in. spółek handlowych.
  • Umiejętność pracy nad wieloma projektami równolegle.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na B2B na zastępstwo (2 lata z opcją przedłużenia).
  • Pracę w środowisku ekspertów rynku nieruchomości.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Pracę od 9.00 do 17.00.
  • Pracę w biurze  + home office.
  • Kartę sportową.
  • Dodatkowe benefity i świadczenia.

Osoby zainteresowane aplikowaniem na to stanowisko, prosimy o przesłanie aktualnego CV w j. polskim i angielskim na adres robert@hrdg.pl wraz z nr ref. RP/WAW/1022 w temacie wiadomości.

Dlaczego my?
Jak działamy?
Nasze usługi
string(315) "

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w branży rekrutacji dla sektora nieruchomości i budownictwa.

Otrzymuj raporty płacowe, intersujące informacje oraz trendy rynkowe.

Otrzymaj 20% zniżki na pierwszą rekrutację!