Recepcjonistka/Recepcjonista

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, deweloper działający na rynku w całej Polsce, specjalizujący się w budowie obiektów magazynowych, przemysłowych i logistycznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty.

Opis stanowiska:

  1. Bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy.
  2. Obsługa centrali telefonicznej i poczty elektronicznej, łączenie rozmów.
  3. Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzące.
  4. Współpraca z kurierami.
  5. Dbanie o serwis urządzeń biurowych: drukarki, kserokopiarki, ekspresy itp.

Wymagania do pracy:

  1. Wysoka kultura osobista.
  2. Podzielność uwagi.
  3. Komunikatywna znajomość j. angielskiego.
  4. Szeroko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Firma oferuje:

  1. Umowę o pracę na pełen etat.
  2. Przyjazne miejsce pracy.
  3. Prywatną opiekę medyczną.
  4. Kartę Multisport.
  5. Pracę w centrum Warszawy.

Osoby spełniające kryteria, proszone są o przesyłanie CV w języku polskim na adres robert@hrdg.pl, z numerem referencyjnym REC/WAW/0622 w temacie wiadomości.

Dlaczego my?
Jak działamy?
Nasze usługi
string(315) "

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w branży rekrutacji dla sektora nieruchomości i budownictwa.

Otrzymuj raporty płacowe, intersujące informacje oraz trendy rynkowe.

Otrzymaj 20% zniżki na pierwszą rekrutację!