Reception & Office Events Coordinator

Lokalizacja: Warszawa
Nr. ref.: ROE/WAW/0821

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, deweloper działający na rynku w całej Polsce, specjalizujący się w budowie obiektów komercyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Reception & Office Events Coordinator.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za codzienną pracę recepcji i szereg zadań z tym związanych. Praca ta wymaga doskonałej umiejętności realizowania zadań pod presją czasu, samodzielności, pro aktywności oraz dynamiki w działaniu.

Opis stanowiska:

  1. Koordynacja pracy recepcji, zarządzanie innymi osobami.
  2. Współpraca z kurierami oraz pocztą, między innymi w zakresie podpisywania umów.
  3. Współpraca z oddziałami biur w całej Polsce.
  4. Koordynacja zamówień w zakresie cateringów, artykułów biurowych oraz spożywczych.
  5. Współpraca z działem księgowości.
  6. Organizacja imprez okolicznościowych oraz wydarzeń firmowych.
  7. Mile widziane doświadczenie w tworzeniu prostych grafik komputerowych (na potrzeby mailingu wewnętrznego).

Wymagania do pracy:

  1. min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze administracji biurowej.
  2. Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie.
  3. Szeroko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  4. Umiejętność zarządzania małym zespołem.
  5. Wysoko rozwinięte kompetencje w zakresie zarządzania pracą i funkcjonowaniem biura.

Firma oferuje:

  1. Umowę o pracę na pełen etat.
  2. Atrakcyjne wynagrodzenie.
  3. Przyjazne miejsce pracy.
  4. Prywatną opiekę medyczną.
  5. Kartę Multisport.
  6. Pracę w centrum Warszawy w najnowocześniejszym biurowcu w Polsce.

Osoby spełniające kryteria, proszone są o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim na adres robert@hrdg.pl, z numerem referencyjnym ROE/WAW/0821 w temacie wiadomości.

Dlaczego my?
Jak działamy?
Nasze usługi
string(315) "

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w branży rekrutacji dla sektora nieruchomości i budownictwa.

Otrzymuj raporty płacowe, intersujące informacje oraz trendy rynkowe.

Otrzymaj 20% zniżki na pierwszą rekrutację!