Sustainable Development Manager / Manager ds. Zrównoważonego Budownictwa – office

Lokalizacja: Warszawa
Nr. ref.: SUS/WAW/0122

Nasz klient, międzynarodowa firma deweloperska specjalizująca się w budowie biurowców oraz innych obiektów komercyjnych, jak i inwestycji mieszkaniowych, poszukuje obecnie osoby na powyższe stanowisko. Jest to nowa rola w firmie.

Osoba ta odpowiadać będzie za obszar innowacji, technologii oraz proponowanie rozwiązań technicznych z obszaru tzw. ekologicznego i zielonego budownictwa.

Zakres obowiązków:

– analiza rozwiązań mających na celu zmiany w zakresie modelu biznesowego organizacji z perspektywy zrównoważonego budownictwa,

– szczegółowe analizy techniczne rozwiązań mogących optymalizować ślad węglowy budynków lub/i organizacji oraz zużycie energii budynków,

– ocena i analiza zmieniających się warunków, w których funkcjonuje firma i realizowane przez nią obiekty,

– analizy techniczne nowych technologii i rozwiązań, opracowywanie rozwiązań oraz analiza potencjalnych wad i zalet,

– poszukiwania rozwiązań informatycznych mających na celu poprawienie efektywności energetycznej obiektów,

– poszukiwanie rozwiązań mających na celu optymalizację zakupu zielonej energii oraz pozyskanie obligacji zielonych,

– współpraca przy osiąganiu redukcji śladu węglowego wg wymagań UE na 2030 i 2050 rok,

– rozwiązania technologiczne optymalizujące redukcję stosowania w budownictwie materiałów i substancji przyjaznych ekologicznie,

– opracowywanie procedur dla organizacji na wdrażanie rozwiązań ekologicznych,

– poszukiwanie rozwiązań innowacyjnych dla polepszenia wyników certyfikacji obiektów.

Wymagania:

– angielski umożliwiający swobodną komunikację (min. B2)

– doświadczenie w obszarze budownictwa zrównoważonego / automatyki / innowacji / technologii / certyfikacji w zakresie „zielonego” budownictwa minimum 3 lata,

– wykształcenie w obszarze technologii budownictwa (automatyki budynkowej, elektryki, inżynieria budowlana lub inne) będzie dodatkowym atutem,

– wysoko rozwinięte kompetencje w zakresie analizy danych i rozwiązań,

– otwarcie na nowości, ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań, śledzenie trendów.

Oferujemy:

– zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– system bonusowy,

– opiekę medyczną,

– kartę sportową,

– praca w najnowocześniejszym biurze w centrum Warszawy (tramwaj, metro, autobus).

Osoby zainteresowane aplikowaniem na to stanowisko proszone są o przesłanie CV na adres oskar@hrdg.pl wraz z nr ref.: SUS/WAW/0122

Dlaczego my?
Jak działamy?
Nasze usługi
string(315) "

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w branży rekrutacji dla sektora nieruchomości i budownictwa.

Otrzymuj raporty płacowe, intersujące informacje oraz trendy rynkowe.

Otrzymaj 20% zniżki na pierwszą rekrutację!