Technical Manager / Kierownik Techniczny – retail

Lokalizacja: Bydgoszcz
Nr. ref.: TM/BYD/0622

Dla naszego klienta, międzynarodowego funduszu nieruchomości zarządzającego portfelem w branży handlowej, poszukujemy osoby na ww. stanowisko do pracy w jednym z ich centrum handlowych w Bydgoszczy.

Osoba ta będzie głównie odpowiedzialna za bieżące utrzymanie obiektu, zarządzanie zewnętrznymi firmami, kontaktowanie się z najemcami we wszystkich kwestiach technicznych, koordynację aranżacji (fit-outs) oraz ogólne zarządzanie techniczne.

Twoje obowiązki:

• Kontrola kosztów utrzymania technicznego obiektu oraz kontrola budżetu.

• Zapewnienie prawidłowego działania wszystkich instalacji HVAC, elektrycznych, p.poż, itp.

• Przygotowywanie ofert przetargowych, podpisywanie umów o prowadzenie i utrzymanie obiektu (gospodarka odpadami, ochrona, itp.).

• Ścisłą współpracę z najemcami centrum w aspektach technicznych.

• Nadzór nad przebiegiem remontów, przebudów, modernizacji.

• Ustalanie planu prac i dbanie o jego realizację, koordynowanie przeglądów obiektów i zarządzanie gwarancjami.

• Zarządzanie zespołem składającym się z własnych i zewnętrznych pracowników.

• Raportowanie do dyrektora centrum.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (elektryk / HVAC / automatyka).

• Język angielski – znajomość w stopniu dobrym będzie wystarczająca (do współpracy z zagraniczną centralą).

• Znajomość budowy i funkcjonowania instalacji budynkowych.

• Przynajmniej 3 lata doświadczenia w zarządzaniu technicznym nieruchomościami komercyjnymi.

• Doświadczenie w pracy z systemami ERP (np.: SAP) do planowania i kontroli budżetów, analizy, raportowania.

• Doświadczenie w zarządzaniu technicznym, budżetowaniu i kontroli kosztów.

• Silne umiejętności analityczne, umiejętność pracy w i zarządzania zespołem.

• Umiejętność pracy na narzędziach pakietu MS Office.

• Komunikatywna, otwarta postawa, pozytywne nastawienie i empatia będą niezbędne w codziennej pracy.

• Dyspozycyjność do pracy w wybrane weekendy na zmianę z Zastępcą Kierownika Technicznego.

Firma oferuje:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

• Premie roczne.

• Prywatna opieka medyczna.

• Ubezpiecznie na życie, od groźnych chorób oraz NNW.

• Karta Multisport.

• Szkolenia.

• Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy, prześlij swoje CV podając nr ref.: TM/BYD/0622 w temacie wiadomości e-mail pod adresem oskar@hrdg.pl

Dlaczego my?
Jak działamy?
Nasze usługi
string(315) "

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w branży rekrutacji dla sektora nieruchomości i budownictwa.

Otrzymuj raporty płacowe, intersujące informacje oraz trendy rynkowe.

Otrzymaj 20% zniżki na pierwszą rekrutację!