Loader

OFERTY PRACY

Kierownik Budowy – sektor mieszkaniowy

Lokalizacja: Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław
Nr Ref.: KB/MIASTO/0519

Dla naszego Klienta, dużej grupy kapitałowej zajmującej się budową i sprzedażą mieszkań w Polsce, poszukujemy obecnie osób na stanowisko Kierownika Budowy do spółki generalnego wykonawstwa w grupie. Poszukujemy osób na budowy zlokalizowane w Warszawie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Zakres obowiązków:

Pełnienie funkcji Kierownika Budowy zgodnie z Ustawą o Prawie Budowlanym oraz innymi przepisami powszechnie obowiązującymi w zakresie organizacji procesu inwestycyjnego (w tym w szczególności odbiory prac w zakresie jakości i realizacji zgodnie z projektem; kontrola przestrzegania BHP; sporządzenie planu Bezpieczeństwa i ochrony zdrowia).

Zamawianie, koordynacja i rozliczanie dostaw materiałów.

Przedmiarowanie robót budowlanych wg wytycznych i standardów w Grupie.

Raportowanie postępu prac wraz z oceną jakości do Kierownika Kontraktu, Dyrektora Działu, Dyrektora Generalnego.

Analiza rozwiązań projektowych, dbałość o kompletność i integralność dokumentacji projektowej, informowanie z wyprzedzeniem Dyrektora Działu i Dyrektora ds. Inwestycji o konieczności wykonania projektu zamiennego, uzgadnianie z architektem prowadzącym zmian nieistotnych wraz z wpisem w dzienniku budowy; współpraca z architektami w zakresie nadzorów autorskich, prowadzenie wykazów zmian, nieistotnych, nadzór nad terminowymi nadzorami, analizowanie projektu pod kątem optymalizacji rozwiązań.

Przygotowanie dokumentacji odbiorowej/powykonawczej.

Odpowiedzialność za realizację całej inwestycji, terminy umów, organizacja pracy od momentu rozpoczęcia budowy do jej zakończenia (uzyskania pozwolenia na użytkowanie, przekazania Zarządcy i odbioru inwestycji przez Zarząd).

Zobowiązanie do pełnienia funkcji Inspektora Nadzoru.

Wymagania:

Ukończone studia II stopnia, inżynierskie, o profilu budowlanym.

Minimum 1 rok doświadczenia w budownictwie mieszkaniowym, jako Kierownik Budowy.

Uprawnienia do pełnienia funkcji Kierownika Budowy do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie konstrukcyjno- budowlanym.

Mile widziane dodatkowe uprawnienie do projektowania konstrukcji,, uprawnienie do kierowania robotami przy wykonywaniu instalacji elektrycznych, uprawnienie do kierowania robotami przy wykonywaniu instalacji sanitarnych.

Biegła znajomość przepisów BHP.

Zorientowanie na jakość, innowacyjność i samodzielność.

Oferta:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Możliwość zdobywania doświadczeń w jednej z największych grup kapitałowych na rynku.

Opieka medyczna.

Karta sportowa.

Dodatkowe premie uznaniowe.

Wszystkich kandydatów zainteresowanych aplikowaniem na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie aktualnego CV w j. polskim na robert@hrdg.pl wraz z nr ref.: KB/MIASTO/0519 (w miejscu MIASTO należy wpisać miasto, na które Państwo aplikują).