Loader

OFERTY PRACY

Land Acquisition Manager – Industrial

Lokalizacja: Poznań
Nr Ref.: LAM/POZ/0319

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma deweloperska specjalizująca się realizacji projektów magazynowych, przemysłowych i logistycznych. Firma obecnie realizuje projekty inwestycyjne na terenie całej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Land Acquisition Manager do oddziału firmy w Poznaniu. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za rozwój portfela gruntów na terenie woj. wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Główne zadania:

Odpowiedzialność za samodzielne pozyskiwanie gruntów pod inwestycje spółki zgodnie z założoną strategią, praca w dużym stopniu w terenie.

Bieżąca współpraca z agentami pośrednictwa sprzedaży gruntów.

Koordynacja przygotowania kompleksowej analizy potencjalnych gruntów.

Odpowiedzialność za negocjacje z właścicielami działek, przygotowywanie umów przedwstępnych i umów zakupu gruntu.

Nadzór nad uzyskaniem wymaganych decyzji administracyjnych, kontakty z urzędami.

Udział w przygotowaniu projektu do realizacji oraz bieżąca analiza rynku nieruchomości komercyjnych.

Wymagania:

Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze pozyskiwania gruntów (preferowane doświadczenie w segmencie komercyjnym).

Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie kierunkowe (nieruchomości, planowanie przestrzenne lub pokrewne).

Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne oraz negocjacyjne, doświadczenie w uzyskiwaniu decyzji, zgód i dokumentów z urzędów.

Udokumentowane sukcesy w akwizycji gruntów.

Znajomość rynku nieruchomości, średnich cen gruntów oraz procesów inwestycyjnych.

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Otwarcie na pracę w terenie i oddziale firmy w Poznaniu, podróżowanie po ww. województwach oraz okazjonalne wizyty w siedzibie firmy w Warszawie.

Prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie deweloperskiej.

Duże możliwości finansowania nowych projektów oraz krótką ścieżkę decyzyjną.

Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie samozatrudnienia lub umowy o pracę.

Samochód firmowy oraz pakiet benefitów.

Pracę w organizacji dającej dużą samodzielność oraz elastyczność w wykonywanych obowiązkach.

Osoby zainteresowane szczegółami proszone są o przesłanie CV w j. polskim lub angielskim na adres oskar@hrdg.pl z nr ref.: LAM/POZ/0319