Junior Asset Manager

Lokalizacja: Warszawa
Nr. ref.: JAM/WAW/1024

Naszym klientem jest firma zarządzająca nieruchomościami i aktywami na terenie całej Polski, będąca częścią dewelopera specjalizującego się w budowie magazynów, obiektów przemysłowych oraz logistycznych. W związku z rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko Junior Asset Managera.

Zakres obowiązków:

Raportowanie do właścicieli:

  • Przygotowywanie regularnych raportów leasingowych dla właścicieli nieruchomości.
  • Przygotowanie raportów rynkowych dla poszczególnych lokalizacji.
  • Organizowanie spotkań i prezentacji.

Zarządzanie przepływem dokumentów:

  • Prowadzenie dziennika poczty wychodzącej i przychodzącej.
  • Koordynacja przepływu umów najmu.

Bieżący kontakt i współpraca z właścicielami nieruchomości oraz z najemcami:

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z właścicielami w celu omawiania spraw bieżących.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z właścicielami i leasing managerami.

Aktualizacja tabel, raportów, zestawień danych:

  • Regularne aktualizowanie baz layoutów, tabel.
  • Współpraca z działem finansowym i koordynacja procesów wystawiania faktur za usługi .
  • Tworzenie raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.

Współtworzenie budżetów:

  • współtworzenie prognoz finansowych i budżetów rocznych.
  • Współpraca z właścicielami i działem finansowym w zakresie planowania budżetowego.

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • wyższe wykształcenie.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • Szeroko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne.

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę (lub B2B – do wyboru) oraz system premiowy.
  • Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, karta multisport i inne.
  • Realny wpływ na swój rozwój zawodowy i możliwość realizowania nieszablonowych projektów.
  • Przyjazne środowisko pracy w dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV na adres robert@hrdg.pl wraz z nr ref. JAM/WAW/1024 w temacie wiadomości.