Business Development Manager

Lokalizacja: Warszawa
Nr. ref.: BDM/WAW/1024

Naszym Klientem jest lider branży sharing economy oferujący kompleksowe rozwiązania, które uzupełniają tradycyjny transport miejski. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na st. Business Development Manager do pracy w siedzibie firmy w Warszawie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi klientami

• Prowadzenie spotkań handlowych oraz negocjacji handlowych

• Tworzenie niestandardowych propozycji dla klienta

• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

• Wewnętrzne prowadzenie projektów

• Mapowanie rynku

• Równoległe zarządzanie kilkoma projektami

• Współodpowiedzialność za kreowanie strategii rozwoju jednego z kluczowych działów spółki

• Kreowanie rynku sharing economy

NASZE WYMAGANIA:

• Doświadczenie w pracy w sprzedaży niestandardowych projektów reklamowych, znajomość branży

• Umiejętności budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem, umiejętności prowadzenia prezentacji handlowych

• Silna motywacja, entuzjazm i zaangażowanie w pracę

• Umiejętność kalkulowania projektów i ich rozliczania

• Duża samodzielność w realizacji zadań

• Umiejętność konstruowania i praca na budżecie

• Kreatywność i interdyscyplinarność

• Umiejętność słuchania i nieszablonowe myślenie

• Myślenie „out of the box” i „connecting the dots”

• Mile widziane – doświadczenie w reklamie OOH oraz zainteresowanie nowymi technologiami.

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę

• Szkolenia zawodowe i rozwojowe

• Karta sportowa multisport

• Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego

• Zniżka na usługi firmy

• Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia

Osoby zainteresowane aplikowaniem na to stanowisko prosimy o przesłanie CV wraz z nr ref. BDM/WAW/1024 w temacie maila na adres marcin@hrdg.pl