Dyrektor ds. Rozwoju / Board Member

Lokalizacja: Warszawa
Nr. ref.: DR/WAW/0924

Dla naszego Klienta, firmy wykonawczej realizującej projekty instalacji sanitarnych oraz HVAC obiektów w branży biurowej, handlowej, magazynowej, mieszkaniowej, hotelowej i innych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Dyrektor ds. Rozwoju (z możliwością objęcia funkcji Członka Zarządu).

Osoba na tym nowo tworzonym stanowisku będzie odpowiedzialna za skalowanie biznesu i zwiększenie sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów, posiadając jednocześnie doświadczenie w zakresie rozwoju i zarządzania projektami oraz zespołem, w tym ekspertami zajmującymi się kosztorysowaniem, zakupami, dokumentacją i nadzorem nad realizacją.

Kluczowe jest posiadanie umiejętności sprzedażowych i zarządzania relacjami z klientami, bardzo dobra znajomość rynku instalacji sanitarnych i HVAC oraz własna sieć kontaktów, a także biegłość w technicznych aspektach procesów budowlanych i stosowanych rozwiązań.

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Pozyskiwanie nowych klientów – samodzielnie oraz we współpracy z Zarządem.
  • Realizowanie budżetu rocznego na poziomie 50-100mln PLN lub wyższym.
  • Prowadzenie negocjacji, dbałość o cały proces sprzedaży, aby zakończyć go sukcesem.
  • Współpraca z działami technicznym, realizacji i finansowym w zakresie rozwoju projektów.
  • Zarządzanie zespołem Kosztorysantów oraz innymi obszarami w firmie.
  • Szacowanie wstępnych kosztów projektów, tworzenie analiz, przygotowywanie wsadu do ofert.
  • Organizowanie przetargów, negocjacje z generalnymi wykonawcami, wybór podwykonawców.
  • Nadzór nad całym procesem realizacji projektu.

Wymagania, które musisz spełniać, aby wziąć udział w rekrutacji:

  • 5+ lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się projektowaniem oraz realizacją instalacji sanitarnych, wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, itp.
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów, sieć wypracowanych kontaktów, rozpoznawalność w branży.
  • Dobra znajomość języka angielskiego – używana w pracy z inwestorami i klientami.
  • Doświadczenie w zarządzaniu różnorodnym zespołem i umiejętność skalowania biznesu oraz zatrudnienia.
  • Zorientowanie na biznes i wyniki oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Gotowość do pracy w niestandardowych godzinach oraz do podróży po Polsce.

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b.
  • Wynagrodzenie podstawowe
  • System premii uzależnionej od wyników pracy i pozyskanych kontraktów.
  • Samochód firmowy, karta paliwowa, telefon, laptop.
  • Pracę w biurze w elastycznych godzinach.
  • Opieka medyczna Lux Med.
  • Ubezpieczenie grupowe na życie.
  • Możliwość pracy zdalnej w uzasadnionych przypadkach.
  • Zgrany, młody i dynamiczny zespół.

Wszyscy kandydaci zainteresowani aplikowaniem na to stanowisko proszeni są o przesłanie CV z podaniem nr ref. DR/WAW/0924 w tytule e-maila na adres oskar@hrdg.pl