Contract Manager / Lawyer (m/f)

Lokalizacja: Warszawa
Nr. ref.: CML/WAW/0324

Dla naszego klienta, międzynarodowego funduszu nieruchomości, zajmującego się budową i zarządzaniem obiektami komercyjnymi na terenie całej Polski, poszukujemy osoby na stanowisko Contract Manager. Praca w siedzibie firmy w centrum Warszawy.

Stanowisko będzie łączyć w sobie pracę przy bieżącym wsparciu prawnym i administracyjnym w zakresie nieruchomości komercyjnych, oraz pracę przy procesie budowlanym, uzyskiwaniu niezbędnych pozwoleń oraz transakcjach.

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego w zakresie procedur w obszarach akwizycji, najmu i budowy lub przebudowy/rozbudowy nieruchomości komercyjnych w tym z zakresu służebności i umów infrastrukturalnych.
  • Codzienna współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawniczymi.
  • Zapewnienie wsparcia dla całej organizacji, szczególnie przy:
    • procesie nabywania gruntów komercyjnych (transakcje dotyczące aktywów i udziałów, due diligence, dokumentacja transakcyjna),
    • procesie formalnym związanym z m.in. służebnościami, wyłączaniu z produkcji rolnej, przekształcaniu gruntów, zaświadczenia podatkowe, weryfikowanie dokumentów, itp.
    • procesie negocjowania umów z generalnymi wykonawcami, podwykonawcami, firmami fit-outowymi, itp.
  • Dzielenie się wiedzą i uzyskiwanie odpowiedniej wiedzy fachowej z rynku.
  • Zarządzanie już podpisanymi umowami z generalnym wykonawcą oraz biurami projektowymi w porozumieniu z innymi działami firmy i zewnętrznymi kancelariami prawnymi.
  • Praca w interdyscyplinarnym zespole z osobami z działów budownictwa, ochrony środowiska, finansów i innych.

Wymagania:

  • Wykształcenie prawnicze lub pokrewne w tym z obszaru nieruchomości
  • Doświadczenie min. 3 lat w doradztwie proceduralnym z zakresu nieruchomości i we współpracy z dużymi kancelariami prawnymi.
  • Doświadczenie w zakresie procesu inwestycyjnego (budowlanego), umów najmu i innych umów związanych z funkcjonowaniem budynków komercyjnych (współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi, opracowywanie ramowych wytycznych do umów i porozumień dla kancelarii prawnych, opiniowanie rozwiązań, prowadzenie procesu podpisywania umów).
  • Dobra znajomość przepisów prawa w zakresie ww. obszarów, w szczególności z zakresu prawa zw. z nieruchomościami komercyjnymi, prawa handlowego, prawa związanego z nabywaniem usług budowlanych, itp.
  • Bardzo dobra znajomość procesu budowlanego.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pracę w międzynarodowym funduszu nieruchomości
  • System bonusowy
  • Opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Dodatkowe benefity

Osoby zainteresowane aplikowaniem na to stanowisko, prosimy o przesłanie aktualnego CV w j. polskim i angielskim na adres robert@hrdg.pl wraz z nr ref. CML/WAW/0324 w temacie wiadomości.