Marketing Manager – shopping centre (m/f)

Lokalizacja: Kraków
Nr. ref.: MM/KRK/0124

Dla naszego klienta, firmy zarządzającej centrami handlowymi, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Marketing Managera pełniącej funkcję lidera we wszystkich obszarach związanych z marketingiem, PR, komunikacją itp., do pracy na jednym z topowych centrów handlowych w Krakowie.

Osoba na tym stanowisku będzie również odpowiedzialna za obszary, takie jak tworzenie i wdrażanie wizji i strategii, budżetowanie, budowanie świadomości marki, public relations, organizowanie wydarzeń w centrum handlowym, komunikację i wiele innych. Będziesz ściśle współpracować z Dyrektorem Centrum Handlowego oraz równolegle raportować do Head of Marketing.

Główne zadania:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej (online oraz offline), w tym opracowanie planu marketingowego i komunikacyjnego dla funkcjonującego centrum handlowego.
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem odnośnie implementacji międzynarodowej strategii komunikacji dla grupy centrów będących w tej samej kategorii oraz wdrażanie korporacyjnych narzędzi i rozwiązań marketingowych.
  • Prowadzenie na pozycji lidera uzgodnionych projektów odnoszących się do całego portfela nieruchomości w Polsce oraz projektów międzynarodowych.
  • Tworzenie i zarządzanie budżetem marketingowym, mających na celu realizację wyznaczonych KPI.
  • Regularna analiza informacji rynkowych, badanie trendów, tworzenie i realizacja badań dotyczących zachowań konsumentów/klientów centrum.
  • Rozwijanie i koordynowanie wszystkich lokalnych działań i wydarzeń, związanych
    z prowadzeniem obiektu.
  • Zarządzanie bazą danych i rozwijanie programów lojalnościowych.
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami PR oraz z agencją kreatywną.
  • Wzmacnianie stosunków zewnętrznych i promowanie firmy w regionie.
  • Ścisła współpraca z zespołem administracji centrum oraz zespołem marketingowym realizującym zadania w całym portfelu nieruchomości: umiejętność efektywnej komunikacji i transferu wiedzy, motywowania i rozwijania talentów w ramach zespołu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte na obiektach hanldowych.
  • Język angielski: bardzo dobry w mowie i piśmie (współpraca z zespołem w CEE).
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowych i komunikacyjnych, tworzeniu budżetów oraz budowaniu marki.
  • Doświadczenie w tematyce nieruchomości handlowych, promocji, prasy, PR i mediach.
  • Znajomość marek retailowych oraz odzieżowych na rynku w Polsce.
  • Przedsiębiorczy i kreatywny sposób myślenia.
  • Silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne i zarządcze, umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności: analityczne, negocjacyjne, komunikacyjne.

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • System bonusowy.
  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Karta sportowa.
  • Opieka medyczna.
  • Lunche firmowe.
  • Bogaty pakiet benefitów dodatkowych.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV w j. polskim lub angielskim na adres oskar@hrdg.pl wraz z nr. ref: MM/KRK/0124 w temacie emaila.

Dlaczego my?
Jak działamy?
Nasze usługi
string(315) "

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w branży rekrutacji dla sektora nieruchomości i budownictwa.

Otrzymuj raporty płacowe, intersujące informacje oraz trendy rynkowe.

Otrzymaj 20% zniżki na pierwszą rekrutację!